Kakitangan PWS

Open Panel

Search Our Site

NAMA TELEFON E-MEL
Encik Mohd Azmi Bin Misron
Pengurus
03-5518 8001
samb. 156
azmi@wakafselangor.gov.my
 UNIT PERANCANGAN TANAH
 Puan Syazwarina Binti Mohd Razali
 Eksekutif Perancangan Tanah
03-5514 3758 syazwarina@wakafselangor.gov.my
 Encik Mohd Firdaus Bin Tarmudi
 Penolong Eksekutif Perancangan Tanah
03-5514 3758 firdaus@wakafselangor.gov.my
 UNIT PEMBANGUNAN DAN SEWAAN
 Encik Mohd Huzairi Bin Hamdan
 Eksekutif Pembangunan dan Sewaan
03-5514 3759 huzairi@wakafselangor.gov.my
 Encik Shahrul Ashraf Bin Jamaludin
 Penolong Eksekutif Pembangunan dan Sewaan
03-5514 3759 shahrul@wakafselangor.gov.my
 Encik Mohd Sharizal Bin Azuar
 Penolong Eksekutif Pembangunan dan Sewaan
03-5514 3759 sharizal@wakafselangor.gov.my
 Encik Muhammad Firdaus Salehuddin Bin Nordin
 Pembantu Eksekutif Pembangunan dan Sewaan
03-5518 8001
samb. 156
saleh@wakafselangor.gov.my
 UNIT KEJURUTERAAN
 Encik Meor Mohd Ridhwan Bin Meor Sulman
 Penolong Eksekutif Jurutera
03-5514 3758 meor@wakafselangor.gov.my
 Encik Abd Raof Bin Mohd Ali
 Pembantu Eksekutif Jurutera
03-5514 3758 raof@wakafselangor.gov.my
 UNIT PENDAFTARAN TANAH
 Puan Norhalisa Binti Mujer
 Eksekutif Pendaftaran Tanah
03-5518 8001 norhalisa@wakafselangor.gov.my
 Encik Mohd Aliff Bin Hamad
 Penolong Eksekutif Pendaftaran Tanah
03-5518 8001 aliff@wakafselangor.gov.my
 Encik Zainazlan Bin Zainal
 Pembantu Eksekutif Pendaftaran Tanah
03-5518 8001 zainazlan@wakafselangor.gov.my
 Encik Ikmal Hisham Bin Mohd Ali
 Pembantu Eksekutif Pendaftaran Tanah
03-5518 8001 ikmal@wakafselangor.gov.my
 Encik Mat Kasmil Bin Mat Kassim
 Pembantu Eksekutif Pendaftaran Tanah
03-5518 8001 kasmil@wakafselangor.gov.my